Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Son dönemde sürekli yükselen su faturasından şikayetçiyseniz, olası bir su kaçağına karşı sayacınızı bir kontrol etmelisiniz. Ev içinde bulunan bütün muslukları kapatıp, su sayacının üzerindeki numarayı not edip, 15-20 dakika sonra tekrar kontrol ettiğinizde sayaçtaki numaraların değiştiğini görüyorsanız, ya su saatinizde bir arıza vardır ya da dairenizde tesisatın bir noktasında su kaçağı problemi oluştu demektir. Sayaç arızaları sadece İSKİ yetkilileri tarafından çözümlenen bir problemdir. Sayacınızı kontrol ettirip, arıza yok onayı aldıktan sonra sıra tesisatınızın kontrol edilmesine gelir. Ancak burada son derece dikkatli karar vermeli ve küçük bir arıza için ciddi meblağlar ödememelisiniz. Şöyle ki, günümüzde hala ilkel yöntemi kullanan tesisatçılar olduğundan dolayı, Tufan Tesisat firması olarak bu tesisatçılara karşı sizleri uyarıyor ve çok basit bir tesisat arızası bulunamadığında işlem oldukça zorlu bir hale dönüşeceğini bilmenizi istiyoruz.

Bizler Bağcılar su kaçağı tespiti ekibi, sizlerin tesisat arızalarını modern cihazların kullanımı ile kısa sürede arızalı alan ve hasarlı pim aş borusunu tespit ediyoruz. Tesisat konularında zorlayıcı olan tadilat değil, arızanın tespit işlemidir. Çoğu amatör firma da tespit işlemlerinin çalışmasında yapıları harabeye çevirmektedir. Günümüz teknolojisi bu tespit işlemini son derece basite indirgeyen cihazlar üretmiş olup, yapılarda kırmaya gerek kalmadan noktasal su kaçağı tespiti yapabilme imkanını sunmuştur.

Bu doğrultuda bağcılar su kaçağı tespiti ekibi olarak, her yeniliği bünyemize katarak çalışmalarımıza hız vermiş ve sizlere üstün bir hizmet sağlayarak memnuniyetinizi kazanmayı hedeflemiş durumdayız. Tesisat arızası daha çok yapıların banyo, mutfak tuvalet bölümlerinde kendini gösterdiği gibi, çatı katları oluk ve su izolasyon sıkıntısı, zemin ve bodrum katı su kaçağı gibi arızalarda yoğun olarak görülmektedir.

Sizlerin tesisatınızda gelişen her çeşit arıza Su kaçak tespiti bağcılar personeli tarafından uzmanlıkla çözülecek olup, her tespit ve onarım işleminde tarafınıza kalitemizin göstergesi olarak garanti belgesi sunulacaktır. Akustik dinleme cihazı, temiz su gideri ve kalorifer hattı üzerinde detaylı bir inceleme yapma fırsatını bizlere verdiğinden, nokta atışı ile arızanız bire bir tespit edilecektir. Aynı zamanda görüntülü kamera sistemi teknoloji harikası bir cihaz olup, gider içini tamamen görmemizi sağlıyor ve tıkanıklık su kaçağı gibi giderde oluşan tüm sıkıntıları net görerek çözüm üretmemizi kolaylaştırıyor. Sizlerde evleriniz de kırma işlemiyle mağdur olmak istemiyorsanız, biran önce Bağcılar su kaçağı ekimizle iletişim kurmalı ve sorunsuz bir hizmet alarak rutin yaşantınıza kısa sürede geri dönmelisiniz.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X