Bayrampaşa Gider Açma ve Su Kaçağı Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Tesisat sorunları arasında en önemli sıkıntılardan iki tanesi su kaçağı ve tuvalet tıkanıklığı olmaktadır.

Su kaçaklarını önlemek kesinlikle zor bir işlemdir. Çünkü duvar içerisinde gömülü olan tesisatın tam olarak neresinde kaçak olduğunu cihaz olmadan kolay bir şekilde anlayamaz ve çözemeyiz. Bunu yapabilmek için duvarları kırıp tesisatı ortaya çıkarmamız gerekebilir. Bunlarda çok zahmetli bir iştir, maalesef bu duvarları kırmamıza rağmen tam olarak arızanın nerede olduğunu anlayamadığımız taktirde daha fazla maddi sıkıntılara sebep olmaktadır.

Günümüzde su kaçağı tespiti ve boru tıkanıklığı açma işlemlerini profesyonel olarak gerçekleştiren bir çok firma bulunmaktadır. Bizlerde Tufan Tesisat olarak ellerimizdeki üstün teknoloji makineler ile bu sorunları kolaylıkla tespit ederek sorunları ortadan kaldırıyoruz.

su sızıntısı bulma
su tesisatı kaçak bulma
üst kattan akan suyu tespit etme

Peki, su sızıntısı bulma konusunda sizlere nasıl yardım ediyoruz?

  • Ellerimizde bulunan dinleme cihazları ve detektörlü cihazlarla duvarlara temas ederek tesisatın tam olarak neresinde bir su kaçağı olduğunu tespit ediyoruz. Tespit ettiğimiz yerlere göre işlemlerimizi kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
  • Su sızıntılarında tesisatınızı cihazla ölçerek kolaylıkla tespit edip tamiratlarını gerçekleştiriyoruz.

Su sızıntısı kadar önemli olan diğer konu ise tuvalet tıkanıklığıdır. Maalesef tuvaletlere atılan bez, peçete ve diğer yabancı maddelerin sebep olduğu tıkanıkları bazen açabilmek oldukça zorlaşmaktadır. Uzman bir firmayla konuşarak bu problemleri çok daha kolay bir hale getirmeniz kesinlikle uygun fiyatlı olacaktır.

Tuvalet tıkanıklıkları genellikle kullanıma bağlı olarak oluşmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı bunun yanı sıra atılan tuvalet kağıdı, sert cisimler ve suda erimeyen atıklardan dolayı oluşabilmektedir.  Borularda zamanla meydana gelen bu gider tıkanıklıkları, daire içerisine borulardan su akmasına sebep olmaktadır. Bu tarz sıkıntılarda sizlerin alt katınızda oturan bireylere rahatsızlık vermekte ve onların evlerinde kötü kokulara sebep olmaktadır. Bu tarz uğraştırıcı işlemlere gerek kalmadan firmamız sizlere ekonomik yöntemler ile yardımcı olmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklarını Nasıl Açıyoruz?

kanalizasyon tıkanıklığı açan firma
kırmadan robotla tıkalı tuvalet açma istanbul
pimaş boru tıkanıklığı tespiti
  • Tuvalet tıkanıklıklarını elimizde bulunan son teknoloji görüntüleme cihazları ile tespit etmekteyiz. Tıkanıklığın tam yeri ve nedeni bu cihazlarla tespit edilerek işlemlere başlanmaktadır.
  • Tespit edilen tıkanıklık basınçlı su yardımıyla kanalizasyona gönderilerek sorunlardan kurtulunur. Basınçlı suyun yeterli olmaması halinde ellerimizde bulunan özel kimyasal ilaçlarla çözünmelere yardımcı olarak tıkanıklıkları kolaylıkla açmaktayız.

Sizlere verdiğimiz hizmetler arasında lavabo tıkanıklığı sorunlarınıza da yardımcı olmaktayız. Lavabo tıkanıklıkları zamanla kullanıma bağlı olarak içerisinde oluşan tortu ve kireç nedeniyle meydana gelmektedir. Yaz aylarında kötü kokulara sebep olacağından dolayı tıkanıklık başlar başlamaz ilk zamanlarda müdahale edilmesi gerekmektedir. İstanbul’un her bölgesine hizmet vererek Bayrampaşa’nın cihazlı su tesisatçısı olarak hizmet vermekteyiz.

Biz ve firmamız hakkında daha detaylı bilgilere ve hizmetlerimize ulaşmak istiyorsanız telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Kameralı Robotla Kırmadan Tıkanıklık Açma

Banyo, tuvalet veya mutfak gibi alanlar insanlar için büyük bir öneme sahiptir, bu alanlarda meydana gelen tıkanıklık problemleri beraberinde birçok sorunlara neden olabilir. Bayrampaşa ilçesinde iyi bir su tesisatçısı ile çalışılması sonucunda insanların elde edebileceği en güzel örnek kesinlikle inşaat atıkları nedeniyle kırma veya dökme işlemi olmadan tıkanıklık açma işleminin gerçekleştirilmesi olmaktadır. Bu anlamda özellikle robotik ve kameralı tıkanıklık açma hizmeti sunmakta olan Tufan Tesisat ile klozet açma hizmetinden yağmur gideri açma hizmetlerine kadar geniş bir alandan destek almanız mümkündür.

Bayrampaşa Robotla Tıkanıklık Açma

Bayrampaşa ilçesinde sizler için en uygun fiyat garantisi ile tıkanıklık açma hizmetlerini sunmakta olan bu doğru adres kapsamında aynı zamanda temiz ve kaliteli bir işçilikten de faydalanmanız mümkün olmaktadır. Özellikle tuvalet tıkanıklığı açma, pimaş açma, pisuvar açma ve lavabo açma, kanal açma, lağım açma, kanalizasyon açma, gider açma, boru açma, tıkanıklık açma gibi alanlarda hiçbir kırma ya da dökme işlemi uygulamadan teknolojik aletler kapsamında kısa sürede çok temiz bir şekilde su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetinden yararlanmanız mümkün olacaktır.

Benzer hizmetlerimiz; Bayrampaşa kameralı tıkanıklık açma, Bayrampaşa robotla tıkanıklık açma, Bayrampaşa lavabo açma, Bayrampaşa lavabo açan firmalar, Bayrampaşa kanal açma, Bayrampaşa klozet açma, Bayrampaşa kanalizasyon açma, Bayrampaşa su borusu açma, Bayrampaşa pisuvar açma, Bayrampaşa tıkalı gider açan firmalar,

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X