Boru Patlağı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (içerik puanlanmamış)

Binalarda oluşan tesisat arızası, müstakil daire veya dubleks yapılarda da görülmesi mümkün bir arızadır. Ancak müstakil ile dubleks daire sakinleri arızayı sadece kendileri yaşarken bina içinde bulunan bir dairede görülen boru patlağı arızası onarılmadığında başka bir daireye de zarar verebilmektedir. Toplu konut yaşam alanlarında kendinizden mesul olduğunuz kadar komşularınızdan da aynı oranda mesul olduğunuz için bazı arızaları hem kendinize hem de başka bir yapıya zarar vermemek adına onarımını yaptırmalısınız. Tadilatı sürekli ertelenen su kaçağı arızası, emin olun ki sizler için ileri dönemde daha maliyetli bir hal alacak ve sizden kaynaklandığı için diğer dairelere verilen zarar da yine sizin tarafınızdan ödenmesi gerekecektir. Günümüzün teknolojisiyle artık eskisi gibi zorlayıcı tadilat aşamaları olmadığından kısa sürede uygun fiyata onarımlarınızı yaptırmanız mümkün olacaktır.

Tabi ki bu durum birazda sizlerin tercih edeceği tesisat firmasıyla da alakalıdır. Eğer bir mahalle tesisatçısıyla anlaşma sağlarsanız muhtemelen çağ dışı denilen kırma yöntemine başvuracak ve yapınızı gereksiz işlemlere tabi tutacaktır. Ancak tesisat sektöründe işinin hakkını vererek çalışan ve günün gerektirdiği teknolojiye ayak uyduran bir firma tercih ederseniz zamandan ve maddi yönden büyük kazanç sağlayacağınıza emin olabilirsiniz.

Bu aşamada farklı boyutta görülen boru patlağı sıkıntısı için sizlere gerekli yardımı en kısa sürede sağlayabilen Tufan Tesisat ile tanışmanızı önermekteyiz. Çünkü firmamız bünyesinde bulunan her çalışan modern cihazlar konusunda ve su tesisatı ile ilgili her alanda eğitim görmüş ve yeterli deneyimi kazanmış kişilerden oluşmaktadır. Bu bilgi birikimi bugün sizlerin tesisatınızda hataya yer vermeden işlem görülmesini ve uzun süreli tesisatınızı kullanma şansını sizlere vermektedir. Bizlere tesisat arızasıyla ilgili olarak müracaat ettiğinizde tarafınıza uzman bir ekip yönlendirilir ve boru patlağı olduğu şüphelenilen alan ve çevresinde geniş çaplı bir tarama ile kısa sürede arıza tespit edilir. Unutmayınız ki, yapılara zarar verilen çalışma tespit aşamasıdır. Eğer arıza tespiti kaliteli cihazlarla yapılıyor ve doğru şekilde yeri belirlenebiliyorsa, yapılarınız zarar görmeden tadilatının da yapılacağını bilmelisiniz.

Bizler Tufan Tesisat firması olarak, 1.sınıf cihazlara sahip ve sorunsuz hizmet sağlayabilen bir ekibiz. Sıhhi tesisat sektörünü içeren her türlü arıza konusuna vakıf ve çözebiliyor olmamız, sizlerin iyi bir hizmet alacağının göstergesidir. Yaptığımız onarımlarda içinizin rahat etmesi açısından onarılan bölgeye 2 yıl süreli garanti veriyor ve arıza yaşamayacağınıza emin şekilde yaptığımız işçiliğe güveniyoruz. Sizlerin de amatör firmalardan yana mağdur edilmemeniz için bizlere güvenmenizi ve Boru Patlağı konusunda yeterli bilgiye sahip olduğumuzdan şüphe etmemenizi tavsiye etmekteyiz. Web sitemizden firma geçmişimizi ve çalışmalarımızın detayını inceleyebilir, dilerseniz de su tesisatı hakkında merak ettiğiniz her konuyu bizleri arayarak bilgi edinebilirsiniz. Her daim yanınızda yer aldığımızı ve sizlerin menfaatini düşünerek çalışmalarımızı yürüttüğümüzü de hatırlatmak isteriz.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X