Patlayan Su Borusunun Yerini Bulma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Binalarda oluşan tesisat arızası, müstakil daire veya dubleks yapılarda görülmesi mümkün bir arızadır ancak müstakil ile dubleks daire sakinleri arızayı sadece kendileri yaşarken, bina içinde bulunan bir dairede görülen boru patlağı arızası onarılmadığında başka dairelere de zarar verebilmektedir. Toplu konut yaşam alanlarında kendinizden sorumlu olduğunuz kadar komşularınızdan da aynı oranda sorumlu olduğunuz için bazı arızaları hem kendinize hemde başka bir yapıya zarar vermemek adına onarımını yaptırmanız gerekmektedir.

Sıradan ustalara evinizi emanet etmeyin! Kırmadan su kaçağını tespit etmek için bize ulaşın.

kırmadan cihazla su arızası bulma
üst kattan akan suyu tespit etme

Su Borusu Patlarsa Ne Olur

  • Beton içerisinde çok fazla su birikmesi betonun dayanıklılığını azaltır,
  • Duvarların kabarır ve yeşerir, boyaların kalkmaya başlar,
  • Daire içerisinde rutubet ve pis kokular oluşur,
  • Su faturası için yüksek bedeller ödenir,

Tadilatı sürekli ertelenen su kaçağı arızası, emin olun sizler için ileri dönemde daha maliyetli bir hal alacak ve sizden kaynaklandığı için diğer dairelere verilen zararda yine sizin tarafınızdan ödenmesi gerekecektir. Günümüzün teknolojisiyle artık eskisi gibi zorlayıcı tadilat işlemleri olmadığından kısa sürede uygun fiyata tamiratları da yaptırmanız mümkün olacaktır. Tesisat sektöründe işinin hakkını vererek çalışan ve günün gerektirdiği teknolojiye ayak uyduran bir firma tercih ederseniz zamandan ve maddi yönden büyük kazanç sağlayacağınıza emin olabilirsiniz.

Patlayan Su Borusunun Yerini Tespit Etme

fayans altında su borusu patladı
su borusu patlaması
su borusu tamiri
patlak su borusu tamiri

Firmamız bünyesinde bulunan cihazlarla su tesisatı ile ilgili her alanda eğitim görmüş ve yeterli deneyimi kazanmış kişilerden oluşmaktadır. Yıllardır edindiğimiz bilgi ve birikimi bugün sizlerin tesisatında hataya yer vermeden işlem görülmesini ve uzun süreli tesisatınızı kullanma şansını sizlere vermektedir. Bizlere tesisat arızasıyla ilgili olarak müracaat ettiğinizde tarafınıza uzman bir ekip yönlendirilir ve boru patlağı olduğu şüphelenilen alan ve çevrede geniş çaplı bir tarama ile kısa sürede arıza tespit edilir.

Tufan Tesisat olarak, gelişmiş son teknoloji cihazlara sahip ve sorunsuz hizmet sağlayabilen bir ekibiz. Sıhhi tesisat sektörünü içeren her türlü arıza konusuna vakıf ve çözebiliyor olmamız, sizlerin iyi bir hizmet alacağının göstergesidir. Yaptığımız onarımlarda içinizin rahat etmesi açısından onarılan bölgeye 1 yıl süreli garanti veriyor ve arızanın tekrar oluşmayacağına dair emin şekilde yaptığımız işçiliğe güveniyoruz.

Sizlerinde amatör firmalardan yana mağdur edilmemeniz için bizlere güvenmenizi ve su kaçakları konusunda yeterli bilgiye sahip olduğumuzdan şüphe etmemenizi tavsiye etmekteyiz. Web sitemizden firma geçmişimizi ve çalışmalarımızı inceleyebilir, dilerseniz su tesisatı hakkında merak ettiğiniz her konuyu bizleri arayarak bilgi edinebilirsiniz. Her daim yanınızda yer aldığımızı ve sizlerin menfaatini düşünerek çalışmalarımızı yürüttüğümüzü sizlere hatırlatmak isteriz.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X