Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Termal Kameralı Su Kaçağı Bulma

sıcak suda meydana gelen tesisat kaçaklarında termal kameralı tesisat firması

Günümüzdeki modern teknoloji sayesinde birçok sektör kendi içinde inanılmaz derecede gelişmiş ve hem kendilerine hem de hizmet verdikleri kişilere maddi, manevi kazanç sağlamıştır. Bu sektörlerin içinde yer alan sıhhi tesisat firmaları teknoloji harikası olan termal kameralar sayesinde ev ve iş yeri sahiplerine su tesisatından yana yaşadıkları işkenceye son vermişlerdir. Şöyle ki, eskiden ve günümüzde de devam edilmekte olan kırma yöntemine dayalı Su Kaçağı Bulma işlemi, teknolojinin geliştirdiği cihazlarla birlikte kırma yöntemi ortadan kalmış cihaza dayalı noktasal arıza tespiti fırsatı doğmuştur. Bu işlemle hem yapılar zarar görmekten hem de konut sahibi yüksek bedellere maruz kalmaktan kurtulmuştur. Yani Termal Kameralı Su Kaçak Bulma uygulaması yapılırken en ufak bir kırma işlemi yapılmaksızın arızalar tespit edilmektedir. Bu yöntem çalışmalarını profesyonelce yürüten tesisat firmaları içinde oldukça işlerini kolaylaştırmış ve zamandan ettikleri karla daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşma imkanı bulmuşlardır.

Bir yapının herhangi bir yerinde oluşan tesisat arızasında, gidere özel cihazlar kullanılmakta ve özellikle pis su giderlerinde görülen arızalar için üretilen termal kamera burada aktif şekilde iş görmektedir. Mesela alt komşunuzdan gelen tavanımda su lekesi var şikayeti veya sizlerin tuvalet taşması, zeminde su görülmesi gibi çeşitli problemlerinizde, pis su gideri içine gönderilen termal kamera giderdeki tüm oluşumları bire bir kayıt etmekte ve tesisat ustasının gider içinde neler olduğunu görmesini sağlamaktadır. Bu sayede Termal Kameralı Su Kaçak Bulma işlemi sorunsuzca sonlanmakta ve arıza tespit edilen alanda artık tadilat için çalışmalar başlatılmaktadır. Günümüzde böylesine imkanlar varken ilkel yöntem kullanan ustalar gereksiz yere insanların yapılarına zarar vermektedir. Sizlerin yapması gereken başınıza gelen tesisat arızasında aradığınız firmanın cihaz kullanıp kullanmadığını öğrenmek ve tadilat işlemini de üstleniyorlar mı?  Bunları sormak olmalıdır.

Bu aşamada teknolojinin tüm cihazlarına sahip şekilde sizlere ulaşan Tufan Tesisat firmamızdan haberdar olmanızı ve her çeşit arızanızda üstün bir hizmet alacağınızı bildirmek isteriz. Uzun yıllardan bu yana sıhhi tesisat alanında çalışma yapan firmamız, kazandığı deneyim sayesinde sizlere piyasa üzerinde sayılı firmanın verebileceği üstün bir hizmet sağlamaktadır. Gördüğü memnuniyet karşısında servis ağını genişletmiş ve İstanbul geneline hizmet götürmeyi başarmıştır. Temiz su giderlerinizde akustik dinleme cihazıyla yapacağı işlemle noktasal arıza bulmakta ve yine pis su giderlerinizde Termal Kameralı Su Kaçak Bulma uygulamasıyla üstün bir başarı göstermektedir. Pis su giderleri kullanıcılar tarafından gereken özen gösterilmeyip selpak ve benzeri ürünler atıldığında zaman içinde giderde birikme yapmakta ve buda tıkanıklığa neden olmaktadır. Gider tıkanıp birde döşenen pim aş borular yeterli kaliteye sahip değilse tıkanıklığın verdiği baskıyla borular ek yerlerinden açılma yapar ve Su Kaçağı problemini oluşturur. Tesisatta oluşan arızalar için bunun gibi pek çok örnek verilebilir. Bunların hepsine vakıf bir kuruluş olduğumuzdan dolayı, içiniz rahat şekilde bizlere ulaşabilir ve tarafımızdan tesisat arızalarınız hızlı bir şekilde giderilebilir.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X