Fatih Kırmadan Su Kaçağı Bulma ve Gider Açma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Bilindiği üzere evlerimizde veya iş yerlerinde bizi en zor duruma düşüren sıkıntılardan bir tanesi tesisatta yaşan sorunlardır. Tesisatta meydana gelen problemler su kaçaklarının oluşmasına sebep olmaktadır.

Tesisatta meydana gelen sorunları fark ederek uzman bir firmadan destek alarak bu sorunların acil bir şekilde çözülmesi gerekmektedir. Su kaçağı veya tuvalet tıkanıklığı konusunda hizmetlerini tüm İstanbul’a ulaştıran firmamız sizlere garantili ve hızlı bir hizmet sağlayabilmek için uğraşır. Fatih su tesisatçısı olarak hizmetlerimizi kaliteli bir biçimde gerçekleştirmeyi amaç edindik ve bu yönde çalışmalar gerçekleştirdik. Tufan Tesisat olarak sizlere su sızıntısı bulma ve tamiratı dışında tıkalı tuvalet açma ve lavabo açma, banyo gideri açma gibi konularda hizmetimizi vermekteyiz.

mutfak tezgahı altından su çıkıyor
su sızıntısı bulma
kamerayla tuvalet tıkanıklığı açma

Akustik Cihaz ve Kameralı Sistem ile Su Kaçağı Bulma

  • Firmamız kırma dökme işlemleri gerçekleştirmeden su sızıntılarını dinleme ve detektör cihazlarıyla kesin olarak tespit etmektedir.
  • Su kaçağı tespiti yapılırken dinleme cihazları ile tesisatın üzerinde olan duvar dinlenerek sızıntısının olduğu yerdeki ufak titreşimleri makinelerimiz algılar böylelikle sızıntının yeri tespit ediliyor.
  • Arıza tespit edildikten sonra kırılacak yer sizlere bildiriliyor ve sızıntının olduğu yerde ufak kırma işlemi yaparak tamiratı gerçekleştirilip sızıntı gideriliyor.

Makineli Robotla Kırmadan Tıkalı Gider Açma

Gider tıkanıklığı problemleri uğraştırıcı problemlerden birisidir. Ev hanımlarının sıklıkla kullandığı mutfak lavaboları tıkandığında evi su basması muhtemeldir. Maalesef tuvalet tıkanıklığı bireylerin en fazla zorlandığı diğer konulardan biridir. Tuvalet tıkanıklıkları yaz aylarında evlerde oluşan kötü koku ve tuvalet kullanımının kısıtlanması sağlık için son derece tehlikelidir. Tıkalı halde olan tuvaletlerin uzun süre bekletilmesi durumunda bakteriler etrafa yayılarak hastalıklara sebep olabilir.

Bizler tuvalet tıkanıklığı konusunda uzmanlaşarak ve tıkanıklığın tam olarak nerede olduğunu görüntüleme sistemlerine sahibiz. Görüntüleme cihazları sayesinde tıkanıklığın yeri ve nedeni tam olarak tespit edilir.

Daha detaylı bilgi alabilmek için su tesisatçısı olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Gider tıkanıklıklarının açılması ve kısa sürede işlevsel bir hale gelmesi açısından en önemli nokta güvenilir su tesisatçısı ile çalışma durumu olmaktadır.

tuvalet tıkanıklığı açma
kırmadan tuvalet gideri açma
kanalizasyondan kötü koku geliyor

Firmamız bünyesinde bulunan son teknolojiye sahip olan tıkanıklık açma ekipmanları ile hiçbir duvar kırma veya fayans kırma durumunu gözetmeden sizler için temiz bir işçilik ile tıkanıklık açma hizmetini sunulmaktadır. Üstelik uygun fiyat garantisi ile bu hizmet kapsamında lavabo açma, pimaş açma, yağmur gideri açma, tuvalet tıkanıklığı açma, pisuvar açma ve klozet açma gibi önemli hizmet alanlarını da tedarik etmektedir.

Fatih Kamerayla Pimaş Görüntüleme Hizmeti

Fatih ilçesinde sunulan kaliteli ve aynı zamanda sürdürülebilir bir anlayışa sahip olan hizmet ile temiz ve kaliteli bir işçiliğe bu alanda sahip olmanız mümkün olmaktadır. Bu anlamda sizlerin bu kaliteli hizmete sahip olması adına izlemesi gereken en önemli yol kolaylıkla Tufan Tesisat ile iletişime geçmek kadar kolay olacaktır. Bu sayede en uygun fiyata maksimum iş veriminden yararlanmış olacaksınız.

Benzer hizmetlerimiz: Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti Fatih, Akustik su kaçağı bulma, Kamera ile su kaçağı tespiti Fatih, Robotlu ve kameralı tıkanıklık açma Fatih, Fatih tuvalet açma, Fatih lavabo açma, Fatih lavabo açan firmalar, Fatih tıkalı lavabo açma, Fatih kanalizasyon açma, Fatih su borusu açma, Fatih tıkanıklık açma, Fatih pisuvar açma, Fatih tıkalı gider açan firmalar, Fatih tıkalı kanal açma servisi

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X