Kağıthane Su Kaçağı Bulma ve Gider Açma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Eskiden su kaçağı tespit etmek çok zordu ve daha fazla yer kırmak zorunda kalırdık. Su kaçağını bulmak için geniş alanların kırılması beraberinde birçok masrafı da beraberinde getirmekteydi. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber su tesisatındaki kaçaklar daha kolay bir şekilde belirlenerek daha az maliyet ile sorunlar halledilmektedir.

Su tesisatının hayatımıza girmesi ile birçok farklı sorunu beraberinde getirdi gerek kullanılan malzemelerin kullanım ömürleri gerek ise bu malzemelerin ekstra bir dış kuvvete maruz kalması nedeni ile arızalar yaşanmaya başladı. Bu sektörde hizmet veren ve iş disiplini ile göz dolduran firmamız size her türlü tesisat arızası konusunda hizmet vermek için kurulmuş ve kurulduğu günden beri sizi bu dertlerden kurtarmak için hevesle çalışmaktadır.

Su Tesisatında Yaşanabilecek Arızalar Nelerdir?

  • Temiz su borusunda meydana gelen patlaklar,
  • Kirli su tesisatının kırılması, çatlaması,
  • Kombi suyunun belli aralıklarla eksilmesi,
  • Pimaşların bilinçsiz kullanımından dolayı tıkanması,
  • Tuvalet kağıdı, katı cisim gibi tıkayıcı cisimlerin boruya atılması,

Cihazla Su Kaçağı Bulma Servisi

dinleme cihazı ile kaçak bulma
duvardaki su sızıntısını kırmadan tespit etme
pimaş boruda çöküntü tespiti

Firmamız Kağıthanede uzun yıllardır su kaçağı bulma hizmetini gerçekleştirmektedir. Temiz su borusunda meydana gelen arızalar için akustik dinleme aletiyle noktasal tespit yapılır, kirli su tesisatıyla ilgili sızıntılarda ise dijital kamerayla bölgesel yer tespiti yapılmaktadır. Su tesisatında kaçak tespiti yapmak herkesin yapabileceği bir iş değildir. Tespit yaparken önemli olan kırma ve dökme işlemlerinin olmamasıdır.

Sizlerde minimum harcama yaparak su tesisatıyla ilgili problemleri ortadan kaldırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kağıthane Robotla Tıkanıklık Açma

kanalizasyon logar tıkanıklığı açma istanbul
robotla tıkalı gider açma
pimaş boru tıkanıklığı tespiti

Tuvalet tıkanıklığı gibi kanalizasyon kaynaklı arızalarda hizmet veren firmamız kanalizasyona dair lavabo tıkanıklığı açma gibi işlemleri yerine getirmekte ve tesisat ile ilgili tüm sorunlarınız da size yardımcı olmaktadır. Sizde kaliteli hizmeti uygun fiyata almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey firmamız ile irtibata geçmek olmalıdır. Kağıthane su kaçağı bulma firmamız size bir telefon kadar yakındır. Tertemiz bir ev ve sorunsuz tesisat için bizi arayın.

Evlerde meydana gelen olumsuz durumlardan birisi olan tıkanıklık sorunu bir an önce çözüm bulunmadığı taktirde ne yazık ki birçok yüksek düzeyde olumsuzluklara neden olacaktır. İşte bu anlamda sizler için en doğru hizmet Tufan Tesisat tarafından sağlanmaktadır.

Alanında sunmuş olduğu en kaliteli hizmet kapsamında özellikle pisuvar açma, klozet açma, lavabo açma, tuvalet tıkanıklığı açma, pimaş açma ve yağmur gideri açma, kanal açma, logar açma, kanalizasyon açma, gider açma, boru açma gibi hizmetleri sunmakta olan firma ile sizlerde kısa sürede kesin bir çözüme kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Benzer hizmetlerimiz: Cihazla su kaçağı tespiti Kağıthane, Kağıthane kameralı kaçak tespiti, Kağıthane su sızıntısı bulma servisiTıkalı gider tıkanıklığı Kağıthane, Kağıthane kameralı tıkanıklık açma, Kağıthane robotla tıkanıklık açma, Kağıthane tuvalet açma, Kağıthane lavabo açma, Kağıthane boru tıkanıklığı açma, Kağıthane kanalizasyon açma, Kağıthane su borusu açma, Kağıthanede tıkanıklık açma,

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X