Su Kaçağı Bulma ve Tıkalı Boru Açma Güngören

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Su boruları evlere, iş yerlerine ve konut gibi yerlere ulaşmasına yardımcı olan bir altyapı sistemidir. Su borularının patlaması sonucunda alt katlara veya duvarlara su borularının zarar görmesine sebep olacak birden fazla sebep bulunur.

Bu sıkıntıları ele alırsak; su tesisatının kurulumu yapılırken ustaların yanlış işlemler yaparak boruları iç içe tutan contaları yamuk takması ve su tesisat borularında sahte ve hasarlı malların kullanılmasıdır. Bunun yanında su borularının eskimesi ile borularda çatlakların ortaya çıkması su kaçaklarına neden olur.

duvar nemlenmesi çözümü
su borusunda kaçak tespiti yapan firma
mutfak tezgahı altından su çıkıyor

Kamerayla Su Kaçağı Tespiti İşlemi

Güngörende su kaçağı tespiti firmamız sizlere en kaliteli hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır. Güngören su kaçağı şubemizin dalında uzman olan personelleri sizlere sorun olan su kaçaklarını bulmak için üstün teknolojik aletleri kullandığımızdan bahsetmiştik. Bu teknolojik aletler su borularının yerini tespit etmemize yardımcı olan elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazı ile su borularındaki kaçakları bulmak için kullandığımız akustik ses dinleme cihazıdır.

Kullanılan bu teknolojik aletler için firmamızın uzman personelleri özel eğitimler alır. Aldıkları eğitimler ile teknolojik aletleri sorunsuz kullanırlar ve bu sayede evinizin duvar, fayans veya su borularına zarar gelmesi engellenir.

Peki, bizler su kaçağı konusunda nasıl hizmet vermekteyiz?

  • Su kaçağı konusunda hizmetlerimizi otomatik ve son teknoloji olarak üretilmiş makinelerle gerçekleştirmekteyiz.
  • Önemli olan su sızıntısı bulma problemlerini dinleme cihazlarımız ya da detektörlü cihazlarımızla gerçekleştirmekteyiz.
  • Kullandığımız cihazlarla su sızıntısının tam olarak nerede olduğunu tespit ederek, fazla kırma ve dökme işlemi yapmadan bunları tamamlamaktayız.
  • Tespit edilen noktada minimum kırım işlemi yaparak tesisatı görmemizi sağlamaktayız.
  • Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için firmamızı ziyaret edebilir veya telefonla arayabilirsiniz.

Robotla Kırmadan Tıkalı Gider Açma Hizmeti

tıkalı balkon gideri görüntüleme
istanbul kırmadan tıkalı pimaş açma
makineli robotla kırmadan tıkanıklık açma

Gider Neden Tıkanır?

  • Tuvalete atılan kağıt,mendil ve peçeteler,
  • Lavaboya dökülen yemek kalıntıları ve yağlar,
  • Tesisatın eğimsiz olması,
  • Boruların içerisinde pas, tortu ve çamurlaşma olması,

Borularda meydana gelen tıkanıklıklar zamanla daha büyük sorunlar haline gelerek işinizi zorlaştırır. Örneğin tuvalete atılan peçeteler, banyo giderine atılan saç.kıl ve tüy gibi atıklar boruların dönüş kısımlarında toplanıp bir araya gelerek tıkanıklığa sebep olur. Tıkanıklıkların en zorlusu ise bodrum katlarda meydana gelmektedir. Bodrum katlarda oturan bireyler üst katın atmış olduğu atıklar nedeniyle zorluk yaşarlar.

Benzer Hizmetlerimiz: su kaçağı bulma Güngören, cihazlı su tesisatçısı Güngören, kamerayla su tesisatına bakan firma Güngören, tıkalı lavabo açma Güngören, tuvalet gideri açma Güngören, banyo gideri açma Güngören

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X