Acil Su Tesisatçısı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Su tesisatları, ansızın ev halkına kötü sürpriz yapabilir ve gecenin bir vakti patlayan bir boruyla evi su basma tehlikesi geçirebilirsiniz. Evi su basması nedeniyle acil su tesisatçısı arayışına girerek, aniden meydana gelen bu arızadan hızlı bir şekilde kurtulmak isteyebilirsiniz.

Acil su tesisatçısına ihtiyacınız varsa bizi tercih edin, sıradan ustalara yüksek bedeller ödemekten kurtulun.

Tesisat kaçağı nedeniyle evi su basması durumunda, ilk olarak su vanalarının kapatıp su kaçağı bulma firmalarından teknik destek almalısınız. Tesisat arızalarında bina yaşı ve kullanılan malzeme kalitesi oldukça önemlidir. Eskiden yapılan inşaatlarda, uzun yıllar boyunca kullanılan tesisatlar zaman içinde dayanıklılığını yitirebilir ve duvarla zemin altından geçen sistemle döşenen boruların bir yerinden su sızmasına neden olabilir.

su tesisatı kaçak belirtileri
üst katın tavanından su damlaması
evi kanalizasyon suyu basması
tıkalı gider açma

Günün herhangi bir saatinde de ev ya da iş yerlerinde tesisat arızasıyla karşılaşılabilir ve oluşan durumda acil su tesisatçısı ihtiyacı hissedilebilir. Örneğin; Her alanda pis su giderinin tıkanarak taşma yapması, ciddi ölçüde sinir bozucu bir durumdur. Tıkanıklık probleminin yaşandığı alana yayılan pis koku sebebiyle ortam durulamaz bir hale gelebilir. Son yıllarda modern teknolojinin hızla yaygınlaşmasıyla birlikte günümüzde görülen her çeşit arızaya son derece hızlı şekilde müdahale edilir ve koku sorunu ortadan kaldırılır. Duvar ve zeminlere tek bir darbe vurmadan yapılan tespit işlemleri, termal kamera ve akustik dinleme cihazı gibi teknik aletlerle yapılmaktadır.

Kış aylarında yoğun kullanımdan ötürü sürekli arıza veren kombi tesisatında, genel bakım yapılmadığında peteklerde orantılı ısı dağılımı olmamaktadır. Bununla birlikte uzun bir süre bakım yapılmayan kalorifer hattında suyun kendi içinde girdiği reaksiyon nedeniyle zamanla petek içinde biriken pas ve kireç gibi oluşumlar, basınçlı suda yıpranmış boruya zarar verebilir ve su kaçaklarına sebep olabilir.

Gider Tıkanıklığı Sorunu

  • Lavabodan döktüğünüz sular geri taşıyor mu?
  • Klozetin sifonunu çektiğiniz zaman su gitmiyor mu?
  • Mutfak gideri ve bulaşık makinesinden suyu geri veriyor mu?
  • Üst kat dairelerde kullanım olduğunda bodrum kattan sular çıkıyor mu?
  • Banyodan dökülen su zeminde birikiyor mu?
kamerayla tuvalet tıkanıklığı açma
robot makine ile banyo pimaş tıkanıklığı açma

Gider tıkanıklıkları, müdahale edilmediği taktirde durumu daha kötü bir hale getirir. Kameralı robot kullanan firmamızla tıkalı borularınız açmak son derece kolaydır hemen bizi arayın ve tıkalı borular derdiniz olmasın. Tıkalı giderleriniz uzman personellerimiz tarafından robot makine eşliğinde açılarak, temizlenir ve ardından görüntülü kamera sistemleriyle atık su borusu kaçağı ihtimaline karşı incelenerek gerekli işlemler yapılır.

Su Kaçağı Sorunu

  • Kombiniz sürekli su eksiltiyor mu?
  • Duvarlarınızda ıslaklıklar mı görüyorsunuz?
  • Tavanlarda pis su lekeleri mi var?
  • Fayans arasından su çıkıyor mu?
  • Alt kat komşunuza su damlıyor mu?
su borusunda kaçak tespiti yapan firma
cihazla kırmadan su sızıntısı tespiti

Cevabınız evet ise bu durumda firmamızı arayarak su tesisatını ölçtürmeniz gerekiyor. Uzman personellerimiz tesisatınızı cihazla ölçerek arızayı kırmadan ve dökmeden sizlere tespit eder. Temiz su tesisatında meydana gelen arızaları nokta atışı yerini buluruz. Pis su giderlerinde kaçak var ise ustalarımız kamerayla borunun içerisini görüntüler ve arızanın nereden olduğunu sizlere bölgesel olarak gösteririz.

Acil tesisatçı mı lazım? Hemen bizi arayın.

Su tesisatı problemleriyle kendi başınıza mücadele etmek zordur. Firmamızın son teknoloji cihazlarıyla tanışın ve günler süren onarım çalışmalarını unutun. Acil olarak tesisatçıya ihtiyacınız varsa, ustalarımız size hizmet vermeye hazırdır.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X