Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Acil Su Tesisatçısı

Su tesisatları her yapıda ansızın ev halkına kötü bir sürpriz yapabilir ve gecenin bir vakti patlayan bir boruyla ev su basma tehlikesi geçirebilir. Doğal olarak kişiler böyle bir durumda acil su tesisatçısı arayışına girer ve bir anda gelişen bu arızadan hızlı şekilde kurtulmak ister. Öncelikle bu gibi durumlarda su vanalarının kapatılıp 7/24 online arıza bildirimi yapabileceğiniz firmalardan teknik destek almalısınız. Tesisat arızalarında bina yaşı ve kullanılan malzeme kalitesi oldukça önemlidir. Eski yapılarda uzun yıllarca kullanılan tesisatlar zaman içinde aşınma gösterebilir ve duvar ile zemin altından geçen sistemle döşenen boruların bir yerinden su kaçağı arızası oluşabilir. Kendini ne şekilde gösterirse göstersin tesisat arızaları insanların canını sıkan bir problemdir. Ancak günümüzde profesyonel kuruluşlar ve Alman Teknolojisine ait kullanmış oldukları 1.sınıf kalitedeki cihazlarla artık su kaçakları dert olmaktan çıkmış durumdadır.

Buradaki tek önemli husus doğru zamanda doğru tesisat firması ile anlaşmaya varmaktır. Günün herhangi bir saatinde de ev ya da iş yerlerinde tesisat arızasıyla karşılaşılabilir ve oluşan durumda acil su tesisatçısı ihtiyacı hissedilebilir. Örneğin; her alanda pis su giderinin tıkanarak dışa taşma yapması ciddi ölçüde sinir bozucu bir durum olduğu gibi bir anda arızanın yaşandığı alana yayılan pis kokuyla alanda durulamaz bir hale gelinebilir. Son yıllardır modern teknolojinin hızla yaygınlaşmasıyla birlikte günümüzde görülen her tip arızaya son derece hızlı şekilde müdahale ediliyor ve kişilerin duyduğu rahatsızlık ortadan kaldırılıyor. Üstelik hızla yapılan bu uygulamada duvar ve zeminlere tek bir darbe vurmadan yapılan tespit işlemleri, termal kamera ve akustik dinleme cihazı gibi teknik aletlerle yapılmaktadır. Kış aylarında yoğun kullanımdan ötürü sürekli arıza veren Kombi tesisatında, genel bakım yapılmadığında peteklerde orantılı ısı dağılımı olmaz. Bununla birlikte uzun bir süre bakım yapılmayan kalorifer hattında suyun kendi içinde girdiği reaksiyon nedeniyle zamanla petek içinde biriken pas ve kireç gibi oluşumlar, basınçlı suda yıpranmış boruya zarar verebilir ve su kaçağı problemini oluşturabilir.

Acil Su Tesisatçısı Mı Lazım ?

Kombide oluşan kaçak su, kombinin sürekli su eksilmesine ve kış aylarında ısınamadığınızdan dolayı Acil Su tesisatçısı ihtiyacı duyabilirsiniz. Hızlı servis ağı sayesinde sizlere her daim kaliteli hizmet verecek olan Tufan Tesisat firması ile iletişim kurabilir ve en iyi şartlarda hizmet alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Mutfak, banyo ya da kombi tesisatınızın herhangi bir bölümünde çıkan arıza, gelişmiş teknolojinin cihazlarıyla taratılarak kısa sürede saptanacak ve arızalı bölge onarılacaktır. Bunun yanı sıra tıkalı giderleriniz uzman personellerimiz tarafından vakum makinası eşliliğinde gider açılarak, tamamen temizlenir ve ardından görüntülü kamera sistemiyle atık su gideri Su Kaçağı ihtimaline karşı incelenerek gerekli işlemler yapılır. Küçük deliklerden oluşan arızalarda kimyasal ilaç kullanımıyla arıza giderilir. Ancak aşırı yıpranmış pim aş borularında ise boru yenisiyle değiştirilmektedir. Tüm işlemler garanti kapsamında yapıldığı için gönül rahatlığıyla tercih edebilir, isterseniz online isterseniz de iletişim numaralarından arıza bildiriminde bulanabilirsiniz.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X