Sultangazi Cihazla Su Kaçağı Tespiti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Evlerin, iş yerlerinin, binaların veya konutların su tesisatı sistemlerinde meydana gelen su kaçakları büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bu durumda su kaçaklarının gözle tespit edilmesini zorlaştırır ancak su kaçakları sırasında meydana gelmiş olan belirtilerden yola çıkarak evimizde veya iş yerimizde su kaçağı olduğunu anlayabiliriz. Su kaçağının meydana gelmesiyle evlerin tavanlarından su damlacıkları akar, banyo ve tuvalet gibi yerlerde rutubetlenme meydana gelir. Bunun yanında duvar boyaları renk değiştirir ve duvarlarda nemlenme oluşur.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Bu gibi sorunların ortaya çıkması evimizde veya iş yerimizde su kaçağı olduğunu kanıtlar. Meydana gelen su kaçaklarını ortadan kaldırmak ve tamamı ile çözüme kavuşturmak için Sultangazi kaçak su tespiti için şubemizden yardım almanız gereklidir. Bunun nedeni ise su borularının duvarların içinden veya fayansların altından geçmesidir. Bu sebeplerden dolayı uzmanların yardım ve görüşlerine başvurmak gereklidir.

Sultangazi su kaçağı bulma şubemizin su kaçağı için akustik ses dinleme ve elektromanyetik su ve boru bulma cihazlarını kullanır. Bu teknolojik cihazlar sizlere daha iyi ve daha kaliteli bir hizmet vermek amacı ile ithal edilmiştir. Bu teknolojik aletleri kullanan personellere de firmamız tarafından özel eğitimler verilmektedir.

su borusunda kaçak tespiti yapan firma
su tesisatı kaçak bulma
üst kattan akan suyu tespite etme

Pimaşlarda meydana gelen sorunlar için dijital kamera ile görüntüleme yapılarak borunun içerisi sizlere gösterilir. Teknolojik cihazlar kullanarak duvarların dışından veya fayansların üstünden sesler dinlenir. Borularda meydana gelen kaçaklar yüzünden evinizi su basması muhtemeldir. Çünkü su borusunda meydana gelen sıkıntılar zamanla binanın yapısına zarar vermektedir.

Kırmadan Tıkalı Gider Nasıl Açılır?

Pis su giderleri atık suyun kanalizasyona tahliyesinde kullanılan sistemlerdir. Giderlerin tıkanmasına neden olan birçok etken vardır. Örneğin lavabolara dökülen yemek artıkları, tuvalete dökülen kağıt,mendil ve peçete gibi atıklar borularda tıkanıklığa sebep olur. Bu nedenle borulara atmış olduğunuz cisimlere dikkat etmeniz gerekir. Boruların tıkanmasına neden olan diğer etkenlerden biri ise borularda yapılan teknik hatalardan dolayı kaynaklanmaktadır.

robot makine ile banyo pimaş tıkanıklığı açma
tıkalı gider borusu görüntüleme
tıkalı kanal borusu açma

Firmamız tıkalı boruyu açtıktan sonra kameralı bilgisayar ile borunun içerisini görüntülemektedir. Görüntüleme işlemi sayesinde tesisatın içerisinde meydana gelen problemler sizlere gösterilerek alınabilecek önlemleri ustalarımız sizlere belirtir. İstanbul’un her bölgesine 30 dakika içerisinde hizmet sağlayan tıkanıklık açma servisimize ulaşarak tıkalı borularınızı kısa sürede açtırabilirsiniz.

Benzer Hizmetlerimiz: Su kaçağı tespiti Sultangazi, Sultangazi Su Sızıntısı Bulma, Sultangazi kamerayla su kaçağı bulma, Sultangazi tıkalı gider açma, Sultangazi kamerayla pimaş açma, Sultangazi lavabo açma, Sultangazi banyo gider açma, Sultangazi robotlu su tesisatçısı

Benzer Yazılar

Yorumlar (1)

  • Murat Ekber Hekimoğlu

    17/05/2017,17:22

    Sultangazi ilçesi dairemdeki su kaçağı tespiti için sizinle iletişim kuruyorum, dairede su kaçağı var, acil servis talep ediyoruz, kaçak su bulucu firma olarak sizi tavsiye ettiler iyi günlerYorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X