Gider Borusu Açma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Gider borusu açma hizmeti aynı zamanda pimaş gideri açma olarak bilinir. Tuvalet borularında zamanla meydana gelen tıkanıklık için açma çalışması yürütülür. Günümüzde tuvalet tıkanıklığı açma çalışmaları pek çok farklı şekilde gerçekleşmesine karşın, bunların bir kısmı tavsiye edilmeyen tıkanıklık açma yöntemleridir.

Gider borusu tıkandığında daha fazla zaman kaybetmeyin, firmamızın kırmadan gider açma hizmetine sizlerde başvurun.

Gelişen teknoloji ile birlikte artık tıkanan tuvalet borularını açmak kolaylaşmıştır. Bu aşamada Tufan Tesisat’tan alacağınız profesyonel teknik destek ve tıkanan gider borusu açma hizmeti sayesinde tuvalet ve banyonuza hiç bir zarar gelmeden açma hizmeti gerçekleştirilir.

gider borusu açma
tıkalı gider borusu açma

Gider Tıkanıklığı Kırmadan Nasıl Açılır?

Gider borusu açma hizmeti için gerçekleştirilecek olan açma işlemlerini kırarak yada kırmadan gider borusu açma hizmeti olarak iki grupta sınıflandırabiliriz.

Kırarak gider borusunun açılması işlemi eskiden beri kullanılan bir tıkanıklık açma yöntemlerinden biridir. Bahsettiğimiz bu yöntemin müşteri açısından büyük maddi zararlar ortaya çıkardığı bilinen bir gerçektir. Bu aşamada yeni teknolojik cihazların kullanımı ön plana çıkar, bu durumda kırmadan gider borusu açma hizmetini esas alır.

Gider tıkanıklıklarını, kırdırarak açtırmaya çalışırsanız, cebinize zarar veren siz olursunuz, çünkü kırma yoluyla ana hatta ulaşılır ve tıkanıklık açılmaya çalışılır. Sonuç ise kırılıp dökülmüş olan zemin yada duvarların yeniden onarılması, buna ek olarak yeni bir pimaş borusunun temin edilmesi olarak müşteriye parasal zarar olarak yansır.

Biraz cebinizi düşünüyor ve bu işin daha az masraflı, daha temiz bitmesini istiyorsanız, Tufan Tesisat sizin için en iyisini yapmaya hazırdır. Mevcut teknoloji ile birlikte, gider borusu tıkanıklık açma makinası ile artık bu işlem çok daha basit bir hale gelmiştir. Bu nedenle, eldeki imkanlar dururken tuvalet banyonuzun zarar görmesine, amatör ustalar tarafından zaman ve para israfına izin vermeyin. Sadece Tufan Tesisat ile iletişime geçin.

Kırmadan Gider Borusunun Temizlenmesi

Kırmadan gider tıkanıklığı açma hizmeti, Tufan Tesisat’ın şimdiye kadar pek çok müşterisine itinayla sunmuş olduğu hizmetlerden birisidir. Kullanılacak ekipmanların yeni olması son derece önemlidir. Çünkü teknolojinin hızla ilerlediğini ve bununla birlikte inşaat, yapı sektörü için gerekli olan ekipmanlarında hızla geliştirildiğini biliyoruz. Bu gelişim ile birlikte kendisini geliştiren bir anlayış ile hizmet sunan Tufan Tesisat sayesinde, kırmadan gider borusu temizleme hizmetinden kolay bir şekilde faydalanabileceksiniz.

Hemde bunun için sizlerden çok yüksek fiyatlandırmalar talep edilmeyecektir çünkü müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulurken hemde işin seviyesine göre bir ücret talep edilerek, aynı zamanda müşterinin cebi de düşünülür. Tufan Tesisat içerisinde bulunduğunuz sıkıntılı durumu oldukça iyi anlıyor ve iletişime geçtiğinizde, belli bir saat verdiğinizde, tam da o saate profesyonel ekip gelerek, tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini kısa sürede temiz bir şekilde halledecektir.

Gider Borusu Neden Tıkanır?

Gider borusunun tıkanma sebepleri, klozetin yanlış bir şekilde kullanılmasıyla benzer sebep gösterir. Buna aynı zamanda klozete atılmaması gereken cisimleri dahil edebiliriz. Tuvaletin gider borusuna karışan yabancı ve istenmeyen cisimler zamanla gider borusunun belli bir noktasında birikim yapar ve sonuç olarak tıkanıklık meydana gelir.

kamerayla gider borusu görüntüleme
tıkalı gider borusu görüntüleme

Gider borusunun temizliği için uygulanacak adımlar için öncelikle gider hattının tıkalı olduğu noktanın belirlenmesi gerekir. Arıza tespiti belirleme sürecinde, gözlemin yapıldığı gider hatlarının bulunduğu bina, eğer çok katlı bir apartman dairesinde yer alıyorsa, gider hattı temizleme çalışması daha karmaşık bir hale gelebilir çünkü o apartman yapısında hatlar birbirine bağlıdır aynı zamanda sizde olduğunu zannettiğiniz gider borusu tıkanıklığı sorununun, halbuki alt kattaki komşunuzun neden olduğu ortaya çıkabilir. Bu nedenle daha büyük ve daha fazla kişinin yaşadığı apartman dairelerinde bu tür sorunların çözümlenmesi daha profesyonel bir bakış açısı ile birlikte, daha iyi bir gider açma hizmetini gerektirir.

Gider borusu tıkanıklığı problemleri günümüzde ev ve yemekhane gibi alanlarda meydana gelmektedir. Özellikle fazla kişinin kullandığı binalardaki tuvalet tesisatlarının yanlış ve amacı dışında kullanılması böyle bir sorunun daha çok sosyal ortak kullanım alanlarında meydana gelmesinde birer etkendir. Gider borusunu açma ve temizleme hizmetini üstlenen firmanın hem o alanlarda gerçekleştireceği hizmet, hemde ev için özel müşterilere sunulacak hizmette, doğru ve kesin sonuç verecek yöntemler ile bir gider borusu açma hizmetinin sunulması gerekmektedir.

Tıkanan Gider Borusunu Açtırmak İçin Tufan Tesisat

Tufan Tesisat bu işi profesyonel bir bakış açısıyla, en temiz bir şekilde çözmek için hazırdır. Tıkanan gider borusunun açılması ile birlikte temizliğinin yapılması, kırılmadan sağlanır. Bu sayede müşteriye hem daha az maliyet, hem de uzun süreli kullanılabilecek sorunsuz bir gider hattı sağlar. Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürüten Tufan Tesisat her türlü tıkanma, gider borusu ve sızdırma problemleri için her daim yanınızdadır. Bununla birlikte sorunlarınızın en kısa sürede, en iyi bir şekilde çözümleneceğine emin olun.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X