Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Su Kaçağı Giderici Kimyasal İlaç

Fayans seramik ve yerdeki su kaçak sızıntılarını kırmadan dinleme cihazı ile belirleyen tesisat firması

Su kaçağı giderici kimyasal ilaç, Daha çok kombilerde görülen su kaçakları oldukça dert oluşturmaktadır. Kaçak olduğu belli olmamakta ve bir süre sonra kombi arıza bildirisi vermektedir. Daha sonra servis gelince ancak kaçak olduğu ortaya çıkmaktadır. Ondan sonra ise kaçak yer bulunana kadar boruların olduğu yerler kırılarak bütün evin düzeni bozulmaktadır. Bu sorunlarla uğraşmak oldukça zor olmaktadır. Evin pisliği bir yandan, soğukta kalmak bir yandan derken bütün sinirler de alt üst olmaktadır. Bu nedenle kombi arızalarına dikkat ederek genel bakım yaptırmayı ihmal etmemek gerekmektedir.

Bu soruna son zamanlarda kalıcı bir çözüm getirilmiştir. Kaçak kapatıcı kimyasal ilaç olan bir ilaç ile çözüm sağlanmaktadır. Oldukça mantıklı bir çözüm olan su kaçağı giderici kimyasal ilaç, hiçbir yeri kırmak zorunda kalmadan kaçağı kapatma yöntemi olmaktadır. Herkesin bilinçli olarak yapabileceği, bilinmediği takdirde hiçbir şekilde yapmaması gereken bir yöntem olmaktadır.

İlaç dökülmeden önce kalorifer peteklerinin temizlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde peteğin içerisindeki pislikler boruları tıkayacaktır ve ilaç etkisini göstermeyecektir. Bu nedenle mutlaka kalorifer peteklerinin temizlenmesi gerekmektedir. Bu şekilde oldukça kolay bir şekilde kaçakların kapatılması sağlanmaktadır.

Kaçak Giderici Kimyasal İlaç

Oldukça kolay yöntemlerle oluşan kaçakları kapatan bu kimyasal ilaç sayesinde ev kirlenmeden, tozlanmadan sorun çözülmüş olmaktadır. Oldukça dikkatli çalışan Tufan tesisat ile oldukça kolay bir şekilde bu sorundan kurtulmak mümkün olmaktadır. Son yıllarda sıklıkla kullanılan kaçak kapatıcı kimyasal ilaç, insan sağlığına hiçbir zararı olmamaktadır. Bu nedenle de rahatça kullanım sağlanmaktadır.

Kaçak giderici kimyasal ilaç, içerisindeki kimyasallar sayesinde kaçak yeri bulup kristal halini alarak o kaçağı kapatmaktadır. Bu nedenle de ileride oluşabilecek olan, eziklerin kaçak haline gelmesini de önceden önleyerek ileride yaşanacak sorunların da önüne geçmiş olmaktadır. Evinde kombi ya da su tesisatı gibi tesisatlar olan herkesin önlem amaçlı bu işlemi yapması yararlı olacaktır.

Kaçak Giderici Kimyasal İlacın Kullanımı

Kaçak kapatıcı özelliğe sahip olan kimyasal ilaç, bilen bir kişi tarafından öncelikle kalorifer peteklerinin temizlenmesi gerekmektedir. Daha sonra tesisatın büyüklüğüne göre 1 litre kimyasal ilaç, 3 litre sıcak suyun içerisine boşaltmak gerekmektedir. Daha sonra kimyasal ilaç sıcak su içerisinde eriyene kadar karıştırmak gerekmektedir. Kimyasal ilaç eridikten sonra karışık suyu boruların içerisine dökmek gerekmektedir. Bu işlem yapıldıktan sonra 48 saat ya da büyük bir tesisat ise 72 saat bekleyerek kaçakların kapatılması sağlanmaktadır.

Bu işlem bilinçli bir şekilde uygulandıktan sonra hem kaçaklar kapanmakta hem de kaçak oluşabilecek olan riskler kapanmaktadır. Daha sonra ise gönül rahatlığı ile kullanımı sağlanmaktadır.

Kaçak Giderici Kimyasal İlacın Kullanım Alanları

Kimyasal kaçak kapatıcı ilacın birçok kullanım alanı olmaktadır. İçerisindeki kapatıcı kimyasallar sayesinde birçok kaçağı kapatma özelliğine sahip olmaktadır. Kapatıcı ilaç sayesinde fazla maliyet ve ekstra masraf gerektiren kırıp dökme işlemlerine gerek kalmadan kaçağı kapatmak mümkün olmaktadır. Sadece kombi kaçaklarında kullanılmayan bu ilaç birçok kaçak olan bölgelerde kullanım sağlanarak kolaylık oluşturmaktadır.

Kimyasal kaçak kapatıcı ilacın kullanıldığı diğer alanlar, temiz su tesisatları, kombi sistemleri, yerden ısıtma sistemleri, yüzme havuzları, açık sistemler ve beton yüzey uygulamaları gibi alanlar olmaktadır. Bu sistemler üzerinden yüzde yüz etki oluşturan kaçak kapatıcı kimyasal ilaç, bütün sıkıntıyı çözüp, ev sahibine kolaylık sağlamaktadır.

Bu sistemlere sahip olan kişiler mutlaka Kaçak giderici ilacı kullanmaları gerekmektedir. Aksi takdirde sürekli bir kaçak ile karşılaşacaklardır ve sürekli rahatsızlık duyacaklardır. Yüzme havuzlarında da yüzde yüz çözüm sağlayan kimyasal kaçak giderici ilaç fazlasıyla rahatlık oluşturmaktadır.

Kaçak Kapatıcı Kimyasal İlaç Yararları

Kaçak kapatıcı kimyasal ilaç kullanımının oldukça fazla yararı bulunmaktadır. Öncelikle ev sahiplerini fazla masraftan kurtarmaktadır. Evlerinin kırılıp dökülmesine karşı bir engel teşkil ederek evin kirlenmesini, huzurun kaçmasını önlemektedir. Borular içerisinde oluşan kaçağın dışında oluşabilecek olan kaçakları da kapatarak ileride yaşanacak sorunların da önüne geçmektedir.

İnsan sağlığına zararı olamamasından dolayı rahatlık ile kullanım sağlanmaktadır. İyice bilgi sahibi olduktan sonra servis çağırmaya gerek kalmadan kendiniz yapabilmektesiniz. Kalorifer peteklerinin temizlenmesi gerektiğinden dolayı aynı zamanda petekler de temizlenmiş olmaktadır. Daha sonra petek temizlemek ile uğraşmak zorunda kalınmamaktadır.

Bunlar ve bunlara benzer daha pek çok yararı olmaktadır. Bu nedenle evin kırıp dökülmesi ve rahatsızlık yaşanması yerine kaçak kapatıcı kimyasal ilaç kullanılması en mantıklı ve yararlı çözüm olarak hayat kazanmaktadır.

Su Kaçağı Kapatıcı Kimyasal

Bu kimyasalın insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmamaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile kullanılması mümkün olmaktadır. Oldukça dayanıklı sonuçlar elde etmek su kaçağı kapatıcı kimyasal ilaç sayesinde mümkün olmaktadır. Her türlü kaçağı, kristal parçaları haline geçerek kapatan kimyasal sayesinde evlerde huzur kaçmamakta ve kış aylarında rahat sıcaklık sağlanmaktadır. Herkesin uygulaması gereken kombi kaçak kapatıcı kimyasal ilaç, Tufan tesisat çözüm pratikler arasında bulunmaktadır. Oldukça etkili olan bu çözüm yöntemi sayesinde bütün kış sorunsuz bir şekilde ısınmak mümkün olmaktadır. Kış aylarının sıcak evin tadını çıkarmak isteyen herkes bu çözümü uygulaması gerekmektedir. Kombi içerisinde kaçak olan yere bir defa döküldüğü zaman bir daha kaçak oluşturma riski olmamakta ve Sağlığa da zararı olmayan bu ilacı gönül rahatlığı ile kullanmaktasınız.

Tesisat ve sistemler konusunda yardıma ihtiyacınız olduğu her anda Tufan tesisat olarak yardımınıza koşmaya hazır olarak çalışmaktayız. Herhangi bir kaçak işleminde profesyonel bir yardım istediğinizde bir telefon ile yanınızda olmak bizlerin görevi olmaktadır.

Sizlere her konuda yardım sağlamak bizi mutlu etmektedir ve En büyük amacımız ile isteğimiz müşteri memnuniyetini sağlamak olmaktadır.

Yorumlar (1)

  1. 8 Kasım 2017
    (Cevapla)

    Selam
    Kombi basıncı sürekli düşüyor. Servis ve ayrıca 2 tesisat ustası geldi ve son olarak duvarın içinde her hangi bir bölgede kaçak olduğunu fakat nereden olduğunu ancak kırarak bulacaklarını söylediler ki bayağı bir saçma geldi tüm tesisatın kırılması. O yüzden internette araştırarak size ulaştım. Bir kimyasal ile sorunu çözebileceğinizi gördüm. Bu yüzden bu kimyasal konusunda yardımcı olursanız sevinirim.Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X