Su Kaçağı Bulma Ve Tıkalı Boru Açma Sarıyer

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Su kaçağı tespiti firmamız tarafından uzun yıllardır verilen bir hizmettir. Su kaçağını tespit etmek için eski yöntemler ile uzun süren tadilat dönemleri de geride kalmıştır. Şimdi teknolojinin gelişmesi ile birlikte hasarsız ve daha az masraf çıkaran, hızlı işlemler sizleri bekliyor. İstediğiniz her alanda su kaçağı için uygun fiyatlı onarımlar yapılır.

Su kaçağı tespiti için Sarıyer firmamızla irtibata geçerek yaşamış olduğunuz problemleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Evde Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır

Su kaçağının olup olmadığını anlamak pek de zor değildir. Sizler için önerebileceğimiz bir yöntemi paylaşmak iyi olabilir. Daha açık bir şekilde belirtmek gerekir ise; evinize su kaçağı olduğunu anlamak için istediğiniz yere ait tüm su kanallarını ve vanalarını kapatmanız gerekir.

Su saatinden vanayı kapatırken, son numara değerlerine bakmalısınız. Hemen ardından birkaç dakika sonra eğer sayaç numaralarında bir değişiklik söz konusu ise; bilmediğiniz, kaçak su sızıntısı söz konusudur, anlamına gelir. Gizli su kaçaklarının en ağır bedeli, yüklü miktarda gelen faturalardan anlaşılır. Sizler, bu tarz bir kaçağı yaptırmak için hemen; su kaçağı tespit eden Sarıyer firmamızı arayın ve gerisini keyifle seyredin. Tufan tesisat, profesyonel ekibi ile birlikte;

 • Gizli su kaçağının nerede oluştuğunu cihazla bulmaya başlar. Su kaçağının yerini tespit etmek için kullanılan; radyoaktif cihazların ve kamera sisteminin kullanıldığını bilmeniz gerekir. Yani; herhangi bir yıkım işlemi olmadan kaçağının meydana geldiği yer birkaç saniye içerisinde bulunur.
 • Su kaçağı tespit edildikten sonra ise arızalı olan bölgenin sorunu belirlenmiş olur ve direk onarım işlemi başlar. Onarım sırasında minimum hasar ile çalışılmaya büyük özen gösterilir ve aynı gün içerisinde tadilatın yapılacağı alan; kullanılabilecek bir halde sizlere teslim edilir.
 • İşlemlerin teknolojik ağırlıklı olarak sizlere sunulması asla fiyatlara yansıtılmaz.
 • Su kaçağı hizmetinin ardından tekrar sorun yaşanmaması için sizlere elbette birkaç öneri sunuyoruz. Eğer müşteri talebi söz konusu ise; belirli rutin kontrolleri yapmayı üstleniyoruz.

Kamerayla Pimaş Görüntüleme Hizmeti

kameralı sistemle boru içerisi görüntüleme
kameralı su tesisatı görüntüleme
kamerayla pimaş içine bakan firma
tıkalı kanal borusu açma

Kamerayla pimaş görüntüleme hizmeti sayesinde, su sorunlarının çok daha kolay bir şekilde halledildiği görülmektedir. Banyo, tuvalet, mutfak ve bazı su tesisatı boruları üzerinde kamera sistemini uyguluyoruz. Genel itibari ile kirli su giderleri için kullandığımız, kamera yöntemi sayesinde; boruların durumunu görmek ve çatlak varsa arızaları bölgesel olarak tespit etmek sorunsuz bir işlem olur. Zeminlerin tam olarak içerisinde yer alan su tesisatlarının tamiri açısından bu sistemin kusursuz olduğunu söyleyebiliriz.

 • Banyo, tuvalet, mutfak ve duvar aralarında yer alan su tesisatlarındaki sorunların halledilmesi hususunda kamera sistemi çok fazla yarar sağlar.
 • Su kaçağı tespitinde büyükçe yıkımlar ve fayans kırmaları yapmak yerine yalnızca maksimum dört fayans kullanarak bölgenin kırılması, tadilat açısından yeterli olur.
 • Kamera sistemi sayesinde; su kaçaklarının bazı farklı çeşitleriyle de karşılaşabiliriz. Yani su giderinin tıkalı olması gibi sorunlar ile karşılaşıldığı hallerde; robotla müdahale edilerek tıkanıklıklar açılabilir.
 • Bunca teknoloji ve profesyonel hizmeti; büyük bir keyif ve uygun fiyat karşılığında sunan Tufan tesisat, her an size bir telefon kadar uzakta yer almaktadır. Unutmayın ki yalnızca büyük sorunlarda değil; su tesisatı ile alakalı olarak yardıma ihtiyacınız olduğu her an arayabilir ve size yardımcı olmamamızı isteyebilirsiniz.

Akustik Dinleme Yöntemi İle Tanışın

kırmadan cihazla su arızası bulma
kırmadan cihazla su kaçağı bulma

Su kaçağının bulunması için geliştirilen teknolojik yöntemlerden biri de; akustik dinleme yöntemidir. Genel itibari ile profesyonel ellerin bu yöntemi kullanması, tüm su tesisat sorunlarının bir daha ortaya çıkmamasını sağlayacak kadar büyük bir önem arz eder.

 • Akustik dinleme yöntemi sayesinde, duvarların içerisinde yer alan su tesisatlarının sorunları kolaylıkla belirlenir.
 • Küvet altı ve fayans altlarında etkili olan yöntem; tesisatçıların direk olarak sorunlu yerler ile ilgilenmesini sağlıyor.
 • Minik bir cihazın istenilen bölgeye tutulması ve bunun ardından bir kulaklık yardımı ile sesin algılanması şeklinde ilerleyen bir yöntemdir. Bu yöntem uygulanırken kaçak su sızıntısının tam olarak gidiş yolu dahi bulunabilir. Usta ellerce kullanılmayan bir akustik yöntem; yanlış algılamalar sebebi ile fazla maliyete ve zaman kaybına neden olabilir.
 • Tufan tesisat ekibi, su kaçağı bulma cihazları ile birlikte verdiği tüm hizmetleri kusursuzca gerçekleştirmiştir.
 • Dinleme yöntemi yapılarak bulunan su sızıntılarının çoğunluğunu temiz su kaçakları oluşturmaktadır. Tesisata verilen basınç ile eşdeğer sonuçlar veren yöntem mutlaka su sızıntısı yaşayan bireylerin memnuniyetini sağlıyor.

Su tesisatı işlemlerinizi emin olduğunuz ellere yaptırmanız gerekir. Tufan tesisat, yaptığı her işin arkasında duran ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibi ile sizlere kusursuz hizmet sunmak için bekliyor. Su kaçağı tespiti Sarıyer ekibimiz sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaya hazırdır.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X