Su Kaçağı Tamiri Yapan Firma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

Evimizde yer alan su tesisatı sistemi, insanların ihtiyaç duyduğu sistemlerdir. Bu sistemler, arıza durumlarında binayı içten çökerten faktörler olarak görev yapmaya başlarlar. Özellikle binalarda su kaçağı bulunması, duvarların her geçen gün biraz daha çürümesi ile sonuçlanır. Deprem gibi tehlike durumlarında, su kaçağından dolayı binanız olumsuz etkilenebilir. Binanın zarar görmesi, uzun vadeli bir süreç olsa da en azından sizin tuvaletiniz de su kaçağı olması alt komşunuzu rahatsız edecektir.

Firmamız su kaçağı tespitini kırmadan son teknoloji cihazlar kullanarak yapmaktadır. En uygun fiyatlara su kaçağı tamir işlemleri için bizi arayın.

su kaçağı onarımı
su kaçak tamiri

Günümüzde su kaçakları için profesyonel destek alabileceğiniz usta ya da firma yoksa, genellikle su kaçağının tespit edilmesi ve tamir edilmesi konusunda hızlı davranamazsınız ancak teknolojinin bu alandaki varlığı sayesinde, su kaçaklarını tamir ettirmek için daha fazla beklemenize gerek kalmaz. Firmamız sizler için su kaçağı onarımı hizmetini vermekte ve bu hizmeti verirken evinize zarar gelmemektedir.

Su Sızıntısı Tamirinde Klasik Uygulamalardan Farklı Bir Hizmet

Tufan Tesisat olarak benimsemiş olduğumuz çalışma prensiplerine göre, müşterilerimizin hiçbir şekilde ek masraf yapmayacakları ve evlerinin dekoratif görünümüne zarar vermeyecek şekilde su kaçakları tespit edilmekte ve tamirleri yapılmaktadır.

Su Kaçağı İzleme Teknikleri

Su kaçağı tamiri nasıl yapılır konusunun açıklanabilmesi için öncelikle su kaçak tespiti yöntemlerinden bahsetmek gerekecektir. Bahsedeceğimiz tekniklerin tümü teknoloji tabanlıdır çünkü teknolojinin bulunduğu hizmetlerde kolaylık vardır. Dolayısıyla su kaçağının hangi noktada olduğunun bulunması oldukça kolay ve eskisine göre daha zahmetsiz bir hizmet almanız sağlanmaktadır. 
Ses Dinleme Taktiği

kırmadan cihazla su arızası bulma
dinleme cihazı ile kaçak bulma

Su kaçağı tespiti tekniklerinden en çok kullanılanı ses izleme tekniği olmaktadır. Bu teknikte yapılan bir aletin borular üzerinde gezdirilmesi ve kaçağın bulunduğu noktadan gelen farklı sesin algılanması ile noktanın tespit edilmesidir. Ses izleme tekniğinden bu şekilde bahsedince sizler için oldukça kolay bir teknik olarak gözükebilir ancak bu teknik sadece tesisat alanında tecrübesi olan ustalar için kolaydır çünkü kimi zaman borulardan gelen sesler yanıltıcı olabilir bu yüzden ustanın kaçak sesine alışkın olması ya da bu işi yapan kişinin tecrübeye sahip olması son derece önemlidir.
Kamerayla Görüntüleme Taktiği

kameralı boru tıkanıklığı açan firma
kameralı lavabo tıkanıklığı açma

Su sızıntılarının az görüldüğü veya seyrek yaşandığı bölgelerde pis su tesisatında kaçaklar meydana gelebilmektedir. Pis su tesisatındaki kaçaklar çoğunlukla tavanlarda görülür ve ıslaklık ara sıra görülmektedir. Pis su tesisatında kaçak olduğunu tavanlarda gördüğünüz sarı leke izlerinden anlayabilirsiniz. Su kaçağı tespitinde tahmini işlem yapan tesisatçılara değil, kameralı görüntü sistemine sahip olan firmaları tercih edin. Tufan Tesisat, kırmadan kamerayla su kaçağı tespiti yapan öncü firmadır.

Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı Hizmeti

Sizlerde evinizin ya da binanızın dışında bulunan bir noktanın su sızdırdığını düşünüyorsanız bir telefon ile bizlere ulaşarak profesyonel su kaçağı onarımı hizmeti alabilirsiniz. Su kaçağı tamiri fiyatlarımız ise işin zorluğuna ve kullanılan teknolojilere göre farklılık göstermektedir.

Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X