Tesisatın Kalbini dinliyoruz!
Tavandan Su Akması Nasıl Önlenir ?

Tavan ve çatıdan su akma sorunu yağmurlu havalar dışında yaşadığınız bir sorun ise, tesisat borularınız da bir çatlak yada yağmur giderlerinden bir sızıntı olduğundan yaşanabilecek bir sorundur.

Tavandan Su Akması Nasıl Önlenir ?

Tufan tesisat firmamız, tavan, duvar, kiriş ve yerden çıkan tüm su sorunlarında cihazla tespitini sağlar, kırma dökme olmadan sorunu tespit eder, firma da işinde uzman personeller çalışmaktadır.

Türkiye’ de ilk Su kaçağı tespiti konusunda hizmet veren firmalar arasında bulunan Tufan tesisat firmamız da 16 adet servis aracı bulunmaktadır.

İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farkı yansıtmadan servis hizmeti vermekteyiz.

Merkezi bağcılarda olan firmamız Anadolu ve Avrupa yakası tüm ilçelere hizmet sağlamaktadır.

Firmamızı arayarak hemen servis ekibinin size gelerek sorunu çözmesini talep edebilirsiniz. Tavandan su akması nasıl önlenir gibi sorunların cevabını bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Hangi Metotlarla Su Kaçaklarını Buluyoruz ?

Tüm su kaçak tespit metotlarımız cihazla yapılır etrafa zarar verilmeden en kısa sürede su kaçakları bulunur.

  • Akustik dinleme cihazları ile kontrol
  • Kameralı görüntüleme cihazları ile kontrol
  • Nem ölçer cihazla kontrol
  • Manyetik takip cihazı ile kontrol

Benzer sorunlar : tavandan su akması, tavandan su akıyorsa ne yapılmalı, su akan tavana çözüm, akan tavana ne yapılır, çatıdan su geliyor, yağmur yağınca tavandan su gelmesi, çatlak tavandan su akması, tavan izole nasıl edilir, tavandan su damlaması, tavandan su akıyor,tavan akması çözüm, dam akıntısı nasıl önlenir, çatı su akıtıyor, su sızıntısı önleyici, teras akmasına çözüm, fayansların arasından su sızıyor, tavanın akmasıYorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X