Radyoda Çıkan Tesisatçı Şarkısı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İçerik Puanı, 100,00)

İstanbul’da son teknoloji ekipmanlar ile su tesisatı hizmeti sağlayan Tufan Tesisat ihtiyacınıza yönelik her türlü tadilat işlerini gerçekleştirmektedir.

Ev ve iş yerlerinde su kaçağı ve tıkanıklık problemleriyle sık sık karşılaşmaktayız. Su tesisatı patladığı zaman evinizde bulunan halılar ıslanır mobilyalar çürümeye başlar ve bu durum masraflarınızın çoğalmasına sebep olur. Su kaçağı veya gider tıkanıklığı problemlerinde vakit kaybetmeden işinin ustası tesisatçılarla çalışmanızda fayda vardır. Su kaçakları ev içerisine zarar verdiği kadar su faturanızın yüksek gelmesine de sebep olmaktadır. Yüksek gelen faturalar nedeniyle daha fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Borularda tıkanıklık oluştuğu zaman döktüğünüz sular geri taşmaya başlar. Gider tıkanıklıklarında karşılaşabileceğiniz problemlerden en kötüsü evi su basmasıdır. Kanalizasyon suyu evinizi bastığında kötü kokular ve beraberinde kirli bir ortam oluşacaktır.

Kamera İle Pis Su Gideri Görüntüleme

boru içreisinde arıza nasıl belirlenir
pimaş içinde sıkıntılar nasıl belirlenir
süzgeç giderinde tıkanıklık açan servis

Tuvalet,banyo ve lavabo giderleri su kaçaklarının en fazla yaşandığı bölgelerdir. Pis su giderleri boruya dökülen kimyasal asitlerden dolayı su sızıntılarına sebep olmaktadır. Lavabo, banyo ve ya tuvalet gideri tıkandığı zaman kalitesiz kimyasallar kullanmak yerine robot ve kameralı cihazlar ile tıkanıklık açtırmak daha uygundur. Pimaş boru içerisinde lastik contalar eridiği zaman alt katın tavanına su akması kaçınılmazdır. Böyle bir durumda tesisatın komple kırılıp yenisiyle değiştirilmesi gerekir.

Alt Kata Akan Sular İçin Ne Yapmalı?

Alt kata sürekli damlayan bir su akıntısı varsa yapmanız gereken ilk işlem su saatinden vanayı kapatmaktır. Su vanasını kapattığınız taktirde akıntı kesiliyorsa temiz su borularında bir arıza olduğunu anlayabiliriz. Temiz su tesisatında bir arıza varsa akustik cihaz ile kırmadan tespiti yapılmaktadır. Eskiden bu tarz su kaçaklarını tespit etmesi zor ve masraflıydı. Günümüzde ise noktasal yapılan tespitler sayesinde maksimum 1 yada 2 fayans kırılarak arızalı olan yere ulaşılmaktadır.

Alt kata olan bu akıntı ara sıra oluyorsa pis su giderlerinde sıkıntı olduğu anlaşılabilmektedir. Özellikle tavanlarda kirli ve sarımsı bir renk var ise tuvalet borusunu kontrol ettirmeniz de fayda vardır. Geçmiş yıllara göre gelişen teknoloji sayesinde su kaçaklarında kırmadan çözümler üretiyoruz. Sizde yaşadığınız su tesisatı problemlerini bizimle paylaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kaliteli ve garantili hizmet almak için firmamızla irtibata geçin.

Tıkalı Boru Nasıl Açılır?

kamerayla tuvalet tıkanıklığı açma
robotla tuvalet tıkanıklığı açma
kanalizasyon logar tıkanıklığı açma istanbul

Tıkalı boruları teknolojinin yetersiz olduğu yıllarda çözüme ulaştırmak çok zordu. Önceden Tıkanıklık problemiyle karşılaşıldığı zaman boruların komple kırılıp yenilenmesi gerekiyordu, bu da çok fazla masraf ve maddi kayıplara neden olmaktaydı. Sizler de lavabo aç kimyasalları, tazyikli hortum, tel ve sivri cisimler ile tıkanıklığı açmaya çalışarak vakit kaybetmeyin. Günümüzde tıkalı borulara müdahale etmek son derece kolaylaşmıştır. Borulara zarar vermeden yapılan bu müdahaleler sayesinde sizler de minimum harcama yaparak tıkanıklık sorunundan kurtulacaksınız.

Bu içerik şu sorguları cevaplandırır; tufan tesisat lalegül fm, tufan tesisat dolunay fm, tufan tesisat radyo2000, tufan tesisat radyo spor, tufan tesisat, radyo trafik, tufan tesisat radyo7, tufan tesisat radyo reklam müziği
Benzer Yazılar


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Tufan Tesisat - Tüm haklarımız saklıdır.
X